KONST / Oljemålningar / Oljemålning 13568494
nr 1356 8494
Ebba Hedqvist
(1909-2001), Sverige
Oljemålning, Signerad, fruktstilleben. Olja på pannå, 33x45cm
Ebba Hedqvist, svensk bildkonstnär född 1909, död 2001.
måndag 26 oktober 2020
kl 20:58:58